Bize Ulaşın : 0 542 413 78 62 //   info@tepsici.net

Unlu Mamül Tepsileri

Gıda sektörü üzerine hizmet veren işletmeler, mutfak ekipmanlarına doğru yatırımlar yapmak durumundadır. Restoran ve kafeler gibi yemek servisinin çok yoğun olduğu işletmeler mutfak ekipmanlarını uzun süre kullanıma uygun, dayanıklı ve sağlığa uygun seçmelidir. Bu tarz işletmelerin mutfaklarında yer alan fırın ve fırın araç gereçleri sıklıkla kullanılmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen fırınlar, unlu mamul fırın tepsi ve tavaları da dayanıklı, yüksek performans sunan ve kolay kullanımlı olmalıdır.

Unlu Mamul Fırın Tepsilerinin Özellikleri
Alüminyum ve gibi yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen fırın tepsileri, zorlu mutfak koşullarında günlük kullanıma dayanabilir, hızlı ve kolay bir şekilde yemek hazırlamanıza, pişirmenize yardımcı olur. Farklı boyutlarda üretilen bu tavalar, yapışmaz ve temizlenmesi kolay kaplamalı özelliklidir. Unlu mamul fırın tepsi ve tavaları yardımıyla lezzeti yerinde yapışmayan hamur işleri pişirilmiş olur.

Alüminyum fırın tepsileri düz bir yüzeye sahiptir ve yiyeceklerin pişirilirken yanlardan düşmesini önlemek için kenarlı tasarlanmıştır. Bu fırın tavaları ticari mutfaklarda kullanım için mükemmel ürünlerdir. Alüminyum yapı, daha hızlı ve daha tutarlı pişirme sonuçları için ısı iletimini ve tutmayı destekler. Unlu mamul fırın tepsi ve tavalar düz yüzey, pastaları yaymak için uygundur. Isı dağılımı ve tutma konusunda mükemmeldir ve unlu gıdaları hızlı ve eşit bir şekilde pişirir.

 

Müşteri Memnuniyeti

En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Müşteri Odaklı

Hizmet Garantisi Veriyoruz

Profesyonel Ekip

İşini Bilen Bir Ekibiz

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Bize Ulaşın

0 344 236 09 09

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin